Search This Blog

Wednesday, June 23, 2010

תרגיל לבעל חזיר

עו"ד שלומית התמחתה במהלך השנים בייצוג סלבריטאים ,אוליגרכים,ופוליטיקאים למיניהם.

בכל מה שקשור לדיני משפחה,מעמד אישי (גירושין ),בגידות,סכסוך בין בני זוג,ידועים בציבור,ואף בירושות וצוואות היא נחשבה למספר 1.

מפעם לפעם פנתה עו"ד שלומית למשרד חקירות לייעוץ בתיקים מיוחדים כדי שנבצע עבור לקוחותיה מעקבים,תצפיות,חקירה כלכלית,איתור רכוש או כל איסוף מידע אחר.

לפני מספר שנים פנתה עו"ד שלומית למשרד חקירות וביקשה להיפגש איתה (במשרדה המפואר יש לציין) , ועם לקוחה חדשה שלה, ואני לא הופתעתי כי ידעתי שכמעט בכל תיק גירושין ממליצה עו"ד שלומית ללקוחותיה להפעיל משרד חקירות ,גם אם זה נראה אבוד כמו המקרה שמסופר כאן.

הגענו לפגישה, ביום שלמחרת, אני ושותפי והלקוחה, שרון, אישה בסוף שנות הארבעים לחייה שהייתה בעברה דוגמנית מצליחה וזמרת לא רעה וברבות השנים גם התחתנה עם גבר עשיר ממשפחה ידועה שהיה בעל נכסים רבים ועסק ביבוא וייצוג חברות זרות בארץ.

לאחר שיחת הכרות קצרה בה הציגה עו"ד שלומית את שרון, סיפרה לה עו"ד שלומית על מעללינו בכל מיני תיקים בהם לקחנו חלק עבורה, וסיכמה: "אבי ואשר הביאו לי הרבה "תחמושת" למלחמות שלי בבתי המשפט."

לשרון יש בעיה גדולה ורצינית !!! אמרה עו"ד שלומית בטון שלא השתמע לשתי פנים.

קיים סכסוך בין בני הזוג שרון ובעלה וסוכם ביניהם שכל אחד יחיה את חייו כראות עיניו ,שרון מעולם לא חשדה במעקבים ולא ביצעה בדיקת האזנה או כל בדיקה לזיהוי מעקב, ובעלה שהפעיל משרדי חקירות במשך זמן רב מחזיק בקלטת ובה ניראת שרון מקיימת יחסי מין עם גבר זר , וכתוצאה מכך פתח מיד בעלה בהליכי גירושין ברבנות,בטענה לניאוף.

לאחר דממה ארוכה אמרה שרון :"אני מוכנה לשלם כל הון שבעולם כדי שהקלטת לא תוצג בבית הדין הרבני". אני מיד ידעתי ושרית הבינה שקשה מאד להילחם בהוכחה חד משמעית שכזאת !

לאחר שקיבלנו על עצמנו לנסות לעזור בטיפול בתיק, חייכה עו"ד שלומית ואמרה: "נראה לי שקיבלתם אתגר ענק!".

רגע לפני שיצאנו מהפגישה , בתחושות מעורבות , ביקשנו מעו"ד שלומית לברר מי הם החוקרים הפרטיים שחתמו על התצהירים להגשת הקלטת כראיה לניאוף בבית הדין הרבני , ויצאנו מהמשרד.

לאחר מספר ימים השיגה עו"ד שלומית את פרטי החוקרים הפרטיים והעבירה אותם לחברת החקירות.

שעות של חשיבה עברו עלי ועל שותפי, אולם כל רעיון שעלה מיד ניפסל,הרגשנו חסרי אונים , שהרי ידענו כבר אז שאין דבר קשה מלהילחם בהוכחה חד משמעית שכזאת ועוד מול הרבנות .

כעבור ימים מספר החלטנו שצריך לעשות מעשה, ולאחר תכנון מדויק להפליא , הוזמנו החוקרים הפרטיים, שעבדו עבור הבעל ,ל"קפה אלכסנדר" שהיה ממוקם ברח' יהודה המכבי בצפון תל-אביב, והיה ידוע כקפה אופנתי בו מבקרים כל "היפים והיפות".

החוקרים הפרטיים הופיעו בזמן לפגישה ושם חיכה להם חוקר פרטי ממשרדינו בכיסוי של גבר נבגד שסיפר להם את "בעיותיו" עם אישתו, ותוך כדי שיחה שאל אותם מה הם רוצים לאכול. השניים הזמינו כריך עם נקניק חזיר וגבינה (שהיה נפוץ ומומלץ במקום).אך מה שהם לא ידעו שטוען רבני מטעמינו צפה כל העת במעשיהם ובחן במיוחד שהם אוכלים מזון טרף!(כמובן שהם צולמו במצלמות ניסתרות).


החוקר הפרטי שלנו נפרד מהם לאחר שסיימו לאכול, וסוכם שהוא יהיה עמם בקשר.

ביום הדיון בבית הדין הרבני בשלב ההוכחות לניאוף הגיעו החוקרים הפרטיים כשהם מצוידים במכשיר וידאו לצורך הגשת העדות, בעלה של שרון והעו"ד שלו ( שהיה "שועל ותיק" בתחום האישות ) הסתובבו כמו "טווסים" מחוייכים, הם היו בטוחים בהצלחתם לאור הראיות המוצקות שבידם.

כשהחל שלב ההוכחות הוזמנו החוקרים הפרטיים להיכנס לאולם הדיונים,לאחר שנשבעו לומר רק את האמת ,נשאלו ע"י אב בית הדין האם הם שומרי שבת ? ואוכלים אוכל כשר ? השניים ענו מיד שהם שומרי שבת, ואוכלים אוכל כשר בלבד !

באותו הרגע קפץ ממקומו הטוען הרבני (שהיה ידוע ומכובד בבית הדין הרבני) והכריז על החוקרים הפרטיים כעל "פסולי עדות" מפני שהם משקרים ועדותם לא יכולה להתקבל בבית הדין, לאחר שהדיינים קיבלו הסבר מהטוען הרבני ואף צפו בקטע מהצילום הסמוי בו נראים השניים כשהם אוכלים אוכל טרף קיבלו הדיינים את טענת "פסולי עדות".(החוקרים הפרטיים לא יכלו להעיד בבית הדין לא בגלל מה שאכלו ,אלא בגלל ששיקרו ! ) לתדהמת כל יושבי האולם ללא יוצא מן הכלל.

הבעל ועורך דינו היו המומים....הבעל שהשקיע סכומים אדירים לצורך חקירות, תצפיות, ומעקבים כדי להגיע לצילומים הסמויים שבקלטת בה ניראת אישתו בוגדת בו החוויר,ותפס את ראשו כשהבין שהוא זה ש"אכל אותה"............

No comments:

Post a Comment